Gizlilik

 1. Genel Kayıtlı kullanıcı veya oturum açma www.PremiumTipping.com veya onun ortak sitelerinden olduğunda, kişisel veriler toplanır ve bizim güvenli bilgisayar ortamında saklanan ve web site kayıt bulunurken verilen bilgiler doğrultusunda kullanılır. Www.PremiumTipping.com yalnızca bir ziyaretçiye iseniz, aşağıdaki ilkeleri uygulayın:.

  A. PremiumTipping web sitelerinde toplanan bilgiler: Bizim web sitelerine ve e-posta adresini bize yazın insanların ziyaretçiler hakkında bilgi bizim güvenli bilgisayar ortamında depolanır. Bu bilgiler değil satılan veya üçüncü kişilere serbest hariç PremiumTipping, Inc ile firmalara.

  B. tanımlama bilgileri: PremiumTipping web siteleri abone erişmesine izin vermek için ve ziyaretçiler dönen için özelleştirmek için çerezlerden yararlanırız. Bu tanımlama bilgileri, bilgisayarınızda kalır ve daha sonra web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde otomatik olarak alınır. Bu tanımlama bilgileri yalnızca müşterinin türü ile ilgili bilgileri içeren ve sık sık ziyaret edilen sayfalar. Diğer kişisel veri tanımlama bilgilerini depolanır.

  C. bize e-posta gönderme: Amacımız 12 saat içinde bir yanıt gerektiren e-posta ile cevap olduğunu. Biz e-posta ve o kim onları göndermek e-posta adreslerini depolamak, ama bilgi değil satılan veya üçüncü şahıslara - şirketler dışında piyasaya bağlı PremiumTipping - e-posta adresi sahibinin açık izni olmadan.

  Ö. abonelikleri için elektronik haber bültenleri: Elektronik haber bültenleri almak seçerseniz, e-posta adresinizi size elektronik bülten gönderebilirsiniz böylece dosyada tutulur. Biz satmıyoruz veya üçüncü şahıslara bu hizmete abone e-posta adreslerini serbest.

  E. web site ziyaretçileri hakkındaki genel bilgileri: Web sitelerimizin performansını ölçmek için bizim web sitelerine ziyaretçi toplama raporları oluşturun. Bu raporlar web sitelerimize ziyaretçiler hakkında herhangi bir kişisel veri içermeyen.

  F. diğer web sitelerine bağlantılar: Web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde, üçüncü kişilerin web sitelerine bağlanmak için birçok fırsat bulacaksınız. Bu siteler üzerinden'ı tıklattığınızda, PremiumTipping'ın gizlilik politikası artık geçerlidir. Biz herhangi bir üçüncü parti web siteleri için gizlilik politikası okumanızı öneririz. hem de her gün e-posta göndermek. Are tüm seçmek yayımlanmış her gün sabah ve aynı zamanda gönder maç başlamadan önce e-posta.

 

Vize Ana kart PayPal Mükemmel para Bitcoin Skrill NETELLER 18 artı
 

 

 

 

 • Gerçek bahis fişleri verdiğimiz ipuçları vardır
 •  
 • Dk ortalama oran 1.75
 •  
 • Benzersiz bir devrilme hizmet
 •  
 • Binbaşı spor kapsar
 •