Konfidencialitāte

 1. Vispārējā Kad jūs kļūstat reģistrēts lietotājs vai pierakstīties pie www.PremiumTipping.com vai tā partneru vietnēm, personas dati tiek apkopota un glabājas mūsu drošas datorlietošanas vidi un izmantota saskaņā ar informāciju, kas sniegta, reģistrējoties mājas lapā. Ja jums ir tikai apmeklētājs www.PremiumTipping.com, piemēro šādus principus:.

  A informāciju, kas savākta PremiumTipping tīmekļa vietnēs: Informācija par apmeklētāju mūsu web vietas un cilvēkus, kas mums rakstīt e-pasta adresi, tiek saglabāti mūsu drošas datorlietošanas vidi. Šī informācija nav pārdoti vai nodoti trešajām personām, izņemot uzņēmumus, kas saistīts ar PremiumTipping, Inc.

  B. cookies: Mēs izmantojam sīkdatnes, lai pielāgotu PremiumTipping tīmekļa vietnes, kas ļauj piekļūt jūsu abonements un atgriežas apmeklētājiem. Šīs sīkdatnes paliek datorā un automātiski ielādētas, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes uz vēlāku laiku. Šīs sīkdatnes satur tikai informāciju, kas attiecas uz debitora tips un bieži apmeklētās lapas. Sīkfaili tiek saglabāta ne citus personiskos datus.

  C nosūtot mums e-pastu: Mūsu mērķis ir atbildēt uz e-pasta atbildi prasa 12 stundu laikā. Mēs glabāt e-pasta ziņojumu un e-pasta adreses, kuri nosūtīt tos, bet informācija nav pārdoti vai nodoti trešajām personām - izņemot uzņēmumus, kas saistīts ar PremiumTipping - bez tiešas atļaujas īpašnieka e-pasta adresi.

  D. elektronisko biļetenu abonēšanai: Ja izvēlaties saņemt elektronisko biļetenu, e-pasta adrese tiek glabāts fails, lai mēs varētu jums nosūtīt mūsu elektronisko biļetenu. Mēs ne pārdot vai nodot trešajām personām šī pakalpojuma abonentu e-pasta adreses.

  E. apkopoto informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētājiem: Mēs radām apkopojuma pārskatus no mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem, lai mērītu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Šie pārskati nesatur nekādus personiskus datus par mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem.

  F. saites uz citām web vietām: Kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes, jūs atradīsiet daudzas iespējas, lai saite uz trešo pušu vietnēm. Kad jūs klikšķināt uz šīm vietām, PremiumTipping ir privātuma politiku vairs nepiemēro. Mēs iesakām izlasīt privātuma politiku par jebkādu trešo personu web vietām. kā arī nosūtīt e-pastu, lai jūs katru dienu. Visas cērtes ir publicēts ik dienas rītā, kā arī sūtīt e-pastu pirms mača sākuma.

 

Vīzas Master Card PayPal Perfect Money Bitcoin Skrill Neteller 18 plus
 

 

 

 

 • Mēs sniedzam padomus ir reālā likme pavadzīmēm
 •  
 • AVG. likmes min 1.75
 •  
 • Lūzuma unikāls pakalpojums
 •  
 • Aptver lielu sporta
 •