Privatumo

 1. Bendrosios Kai jūs tapti registruotu vartotoju arba prisijungti www.PremiumTipping.com ir jos partnerių svetainėse, asmens duomenų yra renkama ir saugoma mūsų saugų kompiuterinė aplinka ir naudojama pagal informaciją, pateiktą kai u˛siregistruosite svetainėje. Jei tik www.PremiumTipping.com lankytojas, taikomi šie principai:.

  A. informacija renkama PremiumTipping interneto svetainėse: Informacijos apie lankytojų į mūsų interneto svetainėse ir žmonės, kurie parašyti mums el. pašto adresas yra saugomi mūsų saugų kompiuterinė aplinka. Ši informacija nėra parduodami ar išleistas trečiosioms šalims, išskyrus bendrovių susijęs su PremiumTipping, Inc.

  B. slapukus: Mes naudojame slapukus siekdami pritaikyti PremiumTipping svetainių suteikiant prieigą prie jūsų prenumeratos, ir grįžęs lankytojai. Šie slapukai lieka kompiuteryje ir automatiškai gaunami vėliau apsilankius mūsų interneto svetainėse. Šie slapukai yra tik informacija apie kliento tipo ir dažniausiai lankomų puslapių. Jokie kiti asmens duomenys yra saugomi cookies.

  C. atsiųskite mums el. laišką: Mūsų tikslas yra atsakyti į el. paštu reikalauja atsakymo per 12 valandų. Mes saugoti el. pašto ir el. pašto adresus tų, kurie juos, bet kad informacija nėra parduodami ar išleistas trečiosioms šalims - išskyrus įmones, kurios susiję su PremiumTipping - be aiškaus leidimo savininko el. pašto adresas.

  D. prenumeratos elektroniniai biuleteniai: Jei norite gauti elektroniniai biuleteniai, jūsų el. pašto adresas yra laikomi failą kad mes galėtume išsiųsti jums mūsų elektroninį informacinį biuletenį. Mes neparduodame ir išleisti trečiosioms šalims šios paslaugos abonentams el. pašto adresus.

  E. bendra informacija apie interneto svetainės lankytojų: Mes sukurti bendrus pranešimus lankytojų į savo interneto svetaines matuoti efektyvumą mūsų interneto svetainėse. Šiose ataskaitose nėra jokių asmeninių duomenų apie lankytojų į savo interneto svetaines.

  F. nuorodos į kitas interneto svetaines: Kai jūs lankotės mūsų interneto svetainėse, jūs rasite daug galimybių nuorodą į interneto svetaines, trečiųjų šalių. Kai paspausite per šias svetaines, PremiumTipping's privatumo politika nebebus taikoma. Mes rekomenduojame jums perskaityti privatumo politikos ir bet kokių trečiųjų šalių interneto svetainių. taip pat siųsti elektroniniu paštu jums kasdien. Visi gi yra paskelbta kiekvieną dieną ryte ir taip pat siųsti elektroniniu paštu iki rungtynių pradžios.

 

Vizos Master Card PayPal Perfect Pinigai Bitcoin Skrill Neteller 18 plius
 

 

 

 

 • Mes teikiame patarimai yra realus Bet lapeliai
 •  
 • Min vid. šansai 1,75
 •  
 • Unikalus lūžio paslaugos
 •  
 • Apima didelių sporto
 •