פרטיות

 1. כללי כשתהפוך משתמש רשום או היכנס www.PremiumTipping.com או האתרים השותף שלה, נתונים אישיים, המאוחסן שלנו סביבת מחשוב מאובטחת ונשתמש בהם על פי המידע שנמסר בעת הרישום באתר האינטרנט. אם אך ורק מבקר www.PremiumTipping.com, העקרונות הבאים חלים:.

  א שנאסף באתרי אינטרנט PremiumTipping: מידע אודות המבקרים באתרי האינטרנט שלנו ואת כתובת הדואר האלקטרוני של אנשים כתבו לנו מאוחסנים בסביבת המחשוב המאובטח שלנו. מידע זה אינו נמכר או שוחרר לצדדים שלישיים, למעט חברות המזוהה עם PremiumTipping, Inc.

  B. עוגיות: אנו משתמשים בעוגיות כדי להתאים אישית PremiumTipping אתרי אינטרנט המאפשר גישה למנוי שלך ועל החזרת מבקרים. העוגיות האלה נשארים במחשב שלך ואת מאוחזרות באופן אוטומטי בעת ביקור באתרי האינטרנט שלנו במועד מאוחר יותר. העוגיות האלה מכילים רק מידע לגבי הסוג של הלקוח, דפים בהם ביקרת לעתים קרובות. אין נתונים אישיים אחרים מאוחסנים על עוגיות.

  ג לשלוח לנו דואר אלקטרוני: המטרה שלנו היא תגובה לדואר אלקטרוני הדורשים תגובה בתוך 12 שעות. אנו מאחסנים הודעות דואר אלקטרוני וכתובות הדואר האלקטרוני של מי שלח אותם, אך כי מידע זה לא נמכר או שוחרר לצדדים שלישיים - למעט חברות המזוהה עם PremiumTipping - ללא אישור מפורש של בעל כתובת דואר אלקטרוני.

  ד מנויים ידיעונים אלקטרוניים: אם תבחר לקבל ידיעונים אלקטרוניים, כתובת הדואר האלקטרוני שלך נשמרת בקובץ כדי שנוכל לשלוח את הניוזלטר האלקטרוני שלנו. אנו לא נמכור או לשחרר לצדדים שלישיים כתובות הדואר האלקטרוני של המנויים לשירות זה.

  אי צבירה מידע אודות המבקרים באתר: אנו יוצרים דוחות צבירה של המבקרים באתרי האינטרנט שלנו על מנת למדוד את הביצועים של אתרי האינטרנט שלנו. דוחות אלה אינם מכילים נתונים אישיים על מבקרים באתרי האינטרנט שלנו.

  ולינקים לאתרי אינטרנט אחרים: בעת ביקור באתרי האינטרנט שלנו, תוכלו למצוא הזדמנויות רבות קישורים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים. כאשר תלחץ באמצעות באתרים אלה, מדיניות הפרטיות של PremiumTipping כבר לא חלה. אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות עבור כל אתרי אינטרנט של צד שלישי. כמו גם לשלוח לך דוא ל מדי יום. כל הבחירות הם שפורסמו כל היום ולשלוח גם דוא ל לפני שהמשחק מתחיל.

 

ויזה מאסטרקארד PayPal הכסף מושלם ביטקוין סקריל Neteller 18 פלוס
 

 

 

 

 • אנו מספקים את הטיפים מתעודות משלוח ההימור אמיתי
 •  
 • מינימום ממוצעת של הסיכויים 1.75
 •  
 • שירות ייחודי המפנה
 •  
 • מכסה ספורט רב-סרן
 •