Privaatsus

 1. Üldine Kui teil kasutajaks või Logi sisse www.PremiumTipping.com või tema partnerite saitidel, isikuandmeid kogutakse ja salvestatakse meie turvaline IT-keskkond ja kasutatakse vastavalt teabele, kui registreerite veebilehelt. Kui te olete ainult külastaja www.PremiumTipping.com, kohaldatakse järgmisi põhimõtteid:.

  A. olustik PremiumTipping veebilehtedele: Teavet Külastajate meie veebisaitide ja inimesi, kes meile e-posti aadress salvestatakse meie turvaline IT-keskkond. See teave ei müüdud või kolmandatele isikutele, välja arvatud äriühingud, mis on seotud PremiumTipping, Inc.

  B. küpsised: Me kasutame küpsiseid, et kohandada PremiumTipping veebisaite teie tellimuse juurdepääsemiseks ja tagasipöörduvate külastajaid. Need küpsised jäävad teie arvutisse ning laaditakse automaatselt meie veebisaitide külastamisel hiljem. Need küpsised sisaldavad ainult kliendi kohta informatsiooni ja tihti külastatud lehed. Muid isikuandmeid on salvestatud küpsised.

  C. saates meile e-kiri: Meie eesmärk on vastata e-mail, mis nõuab vastust 12 tunni jooksul. Salvestame e-kirjade ja e-posti aadressid, kes saadab, kuid teave ei müüdud või kolmandatele isikutele - välja arvatud äriühingud vabastatakse liitunud koos PremiumTipping - ilma selgesõnalise loa omaniku e-posti aadress.

  D. ajalehtede elektroonilised infolehed: Kui otsustate saada elektrooniliste uudiskirju, e-posti aadressi säilitatakse nii me saadame teile elektroonilise uudiskirja. Me ei müü ega avaldada kolmandatele osapooltele meiliaadressid abonentide selle teenuse.

  E. kokku teave veebisaidi kasutajatele: Loome selleks, et mõõta meie veebilehtede kogusumma aruanded meie veebisaitide külastajatest. Need aruanded sisaldavad mingeid isiklikke andmeid külastajaid meie veebisaite.

  F. linke teistele veebisaitidele: Meie veebilehtede külastamisel leiad palju võimalusi siduda kolmandate isikute veebilehtedele. Kui klõpsate kaudu kόpsiste, PremiumTipping's privaatsuspoliitika ei ole enam täidetud. Soovitame teil lugeda mis tahes kolmanda osapoole veebisaitide privaatsuseeskirjad. Samuti saatke Email teid iga päev. Kõik kirkad on avaldatud iga päev hommikul ja saata Email enne mängu algust.

 

Viisa Master Card PayPal Perfect Money Bitcoin Skrill Neteller 18 pluss
 

 

 

 

 • Pakume nõuanded on tõeline Bet pookoksad
 •  
 • Min Avg. koefitsiendid 1,75
 •  
 • Ladestamine teenistus
 •  
 • Major Sport hõlmab
 •