Запитання й відповіді

 1. Який вибрати/вибірка/ковзає в PremiumTipping і вони порадують гостей третіми особами? Всі спортивні виділення/вибірка/ковзає розміщена онлайн в PremiumTippings знаходяться лише за нас. Оскільки ми передати точні ставку ковзає ми ставка щодня, необхідна немає сторонніх доказів. Всі Опубліковано ковзає всередині член панель керування, а також надсилати електронною поштою ви щодня. Всіх прогнозів є опублікованих кожен день вранці а також надсилати електронною поштою до початку матчу.
 2. Що таке PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com є #1 преміум спорт чайові сайт ми надаємо заплатив спорт надсилання чайових на основні спортивні з реальним ставку ковзає те, що ми частки щодня. Дотримуйтесь наших ставку ковзає і заробити стабільний прибуток. Ми не є Букмекер, ми комерційний сайт, який продає ставки поради, відомий як "перекидання" або "поради", завантажуючи реальну ставку ковзає те, що ми ставка щодня в районі члена для доказу.
  2. Ми розглянемо спортивних ставок ринку, фондовий ринок, не гра. Це для здійснення інвестицій і, сподіваюся, прибуток.
  3. Так як 95% від спортивних пари втратити гроші, вони безумовно потрібна допомога з починаючи щоб отримати прибуток.
  4. Таким чином, ми вибираємо кращих спортивних чайові середні шанси 2,00.
  5. Кожен день ми публікуємо ставки поради та можливості на нашому сайті, відомий як "перекидання" або "поради", пов'язані з багатьох видів спорту.
 3. Поради що спорту ви покриваєте? Ми покриваємо всі основні футбол, теніс, регбі, спортивні крикет, США
 4. Ви надаєте синглів або комбо, Combi, акумуляторна поради? Всі наші поради, поради зі списком, Combi, акумуляторна. Рідкісний випадок ми забезпечуємо поради на сингли.
 5. Яку мінімальну КОЕФІЦІЄНТИ Ви надаєте? Наші мінімальне шанси 2.00 а максимумом є залежить від за планувальником спорту і впевнені, що конкретний день.
 6. У вас є будь-які Порада історії або будь-який Рада послужний список? Так, наша історія можна знайти в Історія поради
 7. Як можна прийняти ваш чайові? Наша щоденна Tippings всі всередині області члена. Ми не надсилати будь-які повідомлення електронної пошти. Ми надамо чайових під час наступного також, так що ви можете просто увійти на час і отримати пораду.
 8. Якій валюті ви використовувати і те, що частки на ставку ковзання? Ми використовуємо £ (GBP). Ми ставка Макс £25 на ставку ковзання. Для одиноких ми ставка upto £250 на ставку ковзання.
 9. Чи можу я використовувати ваш преміум надсилання чайових, поради з будь-якої країни? За наявності підключення до Інтернету, ми не бачу проблеми після наші поради, навіть якщо ви з Offshore острови. Так що так, не проблема, ваша країна не має значення.
 10. Скільки членство вартість доступу до перекидання в PremiumTipping.com? Щомісячна Передплата - отримати доступ до всіх преміум чайові на 30 днів - £9,99
  Щоквартальний Передплата - отримати доступ до всіх преміум чайові протягом 90 днів - £24,99
  Півроку Передплата - отримати доступ до всіх преміум чайові протягом 180 днів - £39.99
  Щорічний Передплата - отримати доступ до всіх преміум чайові на 365 днів - £59,99

  Не прихованих платежів. Ніяких додаткових платежів будуть зібрані за будь-які спеціальні поради. Всі членство введіть буде надано доступ до всіх чайові протягом усього періоду підписки. Всі членство автоматично поновлюються і ви можете відмінити будь-який час всередині області члена.
 11. А інший сайт XXX зарядки £/ $/ € за поради або на місяць, але ви просто £6.99 заряд на місяць чи існує різниця якість? Немає ніякої різниці в якості. Infact наші шанси (Хв 2,00 &Ср шанси 3,00) і страйк ставкою (65%) є спосіб вище, ніж ті сайт, зарядка 100 на поради/добу. Наші 1 є члени прибуток повернення. Так, ми стягуємо лише невелику частку член сервісних платежів £6.99 Порівняйте з інших сайтів.
 12. Скільки порада, яку ви надаєте на день?
  1. Порада Atleast 1 (акумулятором) за день і мінімум 45 + чайові на місяць з Ср  Коефіцієнти 2.00
  2. Охоплює всі основні спортивні.
  3. Реальну ставку ковзає розподіляються ми ставка щодня.
  4. Цих всі фантастичні можливості коштувати вам просто £9,99Плата за послуги приймає через всі кредитні картки, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Perfect Money &Neteller
  5. Передплати доступна на щомісяця / 3 місяців/6 місяців / 1 рік.
 13. Як купити пакет Tipping або стати членом нової, заплативши через кредитні картки / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller?
  1. Іти до Приєднатися зараз Сторінка
  2. Виберіть прохід членства і натисніть кнопку Далі, ви будете переадресовані на сайт процесор оплата
  3. Після завершення оплати, ваш обліковий запис буде активовано протягом 5-30 хв. Якщо ваш обліковий запис не активовано після 30 хвилин від здійснення платежу будь ласка Контакт тут
 14. Скільки порада, яку ви надаєте на день?
  1. Порада Atleast 1 (акумулятором) за день і мінімум 30 + чайові на місяць з Ср  Коефіцієнти 2.00
  2. Охоплює всі основні спортивні.
  3. Реальну ставку ковзає розподіляються ми ставка щодня.
  4. Цих всі фантастичні можливості коштувати вам просто £9,99Плата за послуги приймає через всі кредитні картки, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill &Neteller
  5. Передплати доступна на щомісяця / 3 місяців/6 місяців / 1 рік.
 15. Де я можу отримати відгук? Щоденний Порада є є в наявності в всередину області членів і ми було розіслано зареєстровано електронної пошти
  1. Всередині області члена : Ми оновлюємо кожен день вранці. Увійти з деталей і отримати доступ
  2. Щоденне електронне повідомлення : Ми також відправляємо щоденної електронної пошти Підказка 2 години перед 1 відгук виділення почати матч. Переконайтеся, що ви додали до списку надійних Експертна комісія (-support@premiumtipping.com)
 16. Є приватним мою інформацію?
  1. Єдина частина інформації, у нас є електронну пошту, ми ніколи не поділяємо
  2. Ми не маємо платіжної інформації; вони обробляються надійний обробки кредитних карт / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller
  3. Ви можете відмовитися наш список розсилки в будь-який час, увійшовши в свій профіль
 17. Спільний доступ до моїх Логін інформації?
  1. Суворо забороняється обмін ваш Логін деталей
  2. Забороняється розповсюджувати або перепродати PremiumTipping.com чайові у будь-якому випадку
  3. Порушення вище призведе до негайного заборони без повернення грошей
  4. Вище політики суворо дотримуються забезпечити наших платних членів отримати преміум надсилання чайових, що вони заплатили за.
 18. У вас є повернення політики і як вона працює? Всі продажі фінал, і всі звинувачення тих підписки на відшкодовується.
  У нас є НЕМАЄ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ оскільки це 100% цифрового контента. Перед тим, як клацнути покупки на сторінці остаточне підтвердження, переконайтеся, що те, що ви збираєтеся порядку правильні. У разі виникнення будь-яких проблем з нашим сервісом, будь ласка, зв'яжіться з нами відразу в Квиток підтримки
  У нас є права на доступ до утримання/блокування рахунку, якщо ми виявили, що будь-який член відкрив Paypal спір проти нас навіть після даючи повний доступ до нашого сайту. Тривалість утримання/блокування від 3 днів до 14 днів відповідно до утримання оплата передплати за Paypal.

  Після отримання нашої платежу ми будемо надавати доступ до Логін інформації на Ваш E-Mail, враховуючи при оплаті.
 19. Як відновлювати або скасувати моє членство? Оновлення : Всі членство платять через Paypal оновлюється автоматично, так що ви не повинні турбуватися про членство Expiring.If він не зміг відновити або при оплаті відмінних від Paypal, ми буде нагадувати вам про дату завершення. Ви можете вручну повторно підписатися всередині області члена. "Скасувати" : Скасування підписки тільки необхідні, якщо ви підписалися через Paypal, і це може бути зроблено шляхом відкриття Квиток підтримки Ваше ім'я користувача і E-Mail.Payment зроблені через інші, ніж Paypal буде не потрібно будь-які повідомлення про скасування так, як це один off платіж. Зверніть увагу, що після скасування ви можете приєднатися до кожного разу, коли ви зацікавлені в майбутньому. !
 20. Який метод оплати ви приймаєте? Ми приймаємо всі основні кредитні карти, таких як Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Neteller і багато інших способів оплати.

 

Віза Master Card PayPal Perfect Money Bitcoin Skrill Neteller 18 плюс
 

 

 

 

 • Поради, ми надаємо є реальні ковзає ставку
 •  
 • Хв Ср шанси 1,75
 •  
 • Унікальна послуга переломний
 •  
 • Охоплює основні спортивні
 •