Často kladené otázky

 1. Kto vyberte/výber/slipy PremiumTipping a oni osvedčilo tretie strany? Všetky športové výbery/výber/pošmyknutia Publikované on-line na PremiumTippings sú len u nás. Pretože sme upload presné stávky pošmyknutia, čo sme stávke každý deň, je potrebná žiadna tretia strana dôkaz. Všetky publikované pošmyknutia vo vnútri člen Ovládací Panel rovnako ako poslať E-mail na vás denne. Všetky výbery sú zverejnené každý deň ráno a tiež poslať e-mailom pred začiatkom zápasu.
 2. Čo je PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com je #1 Premium športové sklápacie stránky, kde sme poskytovať platené športové sklápacie hlavné športové s reálne stávky pošmyknutia čo sme podiel denne. Sledovať náš tip pošmyknutia a získať stabilný zisk. Nie sme stávková kancelária, sme obchodné web, ktorý predáva rád stávky, známy ako "skládkovanie" alebo "tipy" nahraním reálne stávky pošmyknutia, čo sme podiel denne členských priestoru pre dôkaz.
  2. Považujeme za športové stávkovanie trhu na burze, nie hra. To je pre investície, a dúfajme, že zisk.
  3. Vzhľadom k tomu, 95% športové bettors prísť o peniaze, určite potrebovať pomôcť s začína robiť zisky.
  4. Takže sme sa vybrať najlepšie športové sklápacie s priemerné kurzy 2,00.
  5. Každý deň sme po Stávkové tipy a príležitosti na našich webových stránkach, ktoré sú známe ako "skládkovanie" alebo "tipy", týkajúce sa mnohých športových.
 3. Aké športové tipy môžete pokryť? Pokrývame všetky hlavné futbal, tenis, Rugby, kriket, US športy
 4. Poskytujete Singles alebo Combo/Combi/akumulátor tipy? Všetky naše tipy sú Combo/Combi/akumulátor tipy. Zriedkavý prípad poskytujeme tipy na Singles.
 5. Aké minimálne KURZY poskytujete? Naše kurzy Minimum je 2.00 a maximálne záleží na športový program a dôveru v daný deň.
 6. Máte akýkoľvek Tip História alebo záznam akýkoľvek Tip? Áno, naša história je mo né História tipov
 7. Ako môžete získať svoj zvratu? Všetky naše každodenné Tippings sú vnútri členských priestoru. Neposielame žiadny E-Mail. Budeme poskytovať zvratu nabudúce aj tak, že môžete len prihlásiť sa v čase a získať tip.
 8. Ktoré meny môžete použiť a aký je váš vklad na tiket? Používame libier (GBP). Môžeme staviť Max 25 libier za tiket. Pre nezadaných sme podiel až £250 za tiket.
 9. Môžem používať Premium sklápacie, tipy z akejkoľvek krajiny? Tak dlho, ako máte pripojenie k internetu, nevidíme problém po našich tipov, aj keď ste z Offshore ostrovov. Takže áno, nie je problém vašej krajine nezáleží.
 10. Koľko členstvo náklady pre prístup k zvratu v PremiumTipping.com? Mesačné predplatné - prístup všetky sklápacie Premium 30 dní - £9.99
  Štvrťročné predplatné - prístup všetky prémie sklápacie 90 dní - £24,99
  Polročné predplatné - prístup všetky prémie sklápacie 180 dní - 39,99 libry
  Ročné predplatné - prístup všetky prémie sklápacie 365 dní - £59,99

  Žiadne skryté poplatky. Žiadne ďalšie poplatky budú zhromažďované špeciálne tipy. Všetky členstva typu budú mať prístup k všetkých Sklápače počas celého obdobia prihlásenia na odber. Všetky členstvo sa automaticky obnoví a môžete zrušiť kedykoľvek vnútri členských priestoru.
 11. Zatiaľ čo iné stránky nabíjanie XXX £/ $/ € za tipy alebo mesačne, ale poplatok len £6,99 za mesiac je tam žiadny rozdiel v kvalite? Neexistuje žiadny rozdiel v kvalite. Infact naše kurzy (Min 2,00 &priemerný kurz 3,00) a štrajk sadzbu (65%) sú tak vyššia, ako tieto stránky, nabíjanie 100 za tipy denne. Naše 1. úvaha je, členovia zisk vrátiť. Takže účtujeme len zlomok členské poplatky £6,99 porovnať na iné miesto.
 12. Koľko Tip vám poskytuje denne?
  1. Atleast 1 Tip (akumulátor) za deň a minimálne 45 + Sklápače mesačne s Priem.  Kurzy 2.00
  2. Všetky hlavné športové zahrnuté.
  3. Reálne stávky kombiné sú zdieľané čo sme podiel denne.
  4. Tieto všetky fantastické funkcie vás len £9.99Poplatok za službu prijíma cez všetky kreditné karty, Paypal, perfektný peniaze, Bitcoin, Skrill, perfektný peniaze a Neteller
  5. Odbery k dispozícii na mesačné / 3 mesiace, 6 mesiacov / 1 rok.
 13. Ako kúpiť balíček sklápacie alebo stal novým členom platenia prostredníctvom kreditnej karty / Paypal / Perfect peniaze / Bitcoin / Skrill / Neteller?
  1. ísť na pripojiť sa teraz Stránka
  2. Vyberte prejsť členstva a kliknite na ďalšie, vám budú zaslané platobné procesor stránky
  3. Akonáhle je platba dokončená, váš účet bude aktivovaný do 5-30min. Ak váš účet nie je aktivovaný, po 30 minútach od dokončenia platby prosím Kontakt tu
 14. Koľko Tip vám poskytuje denne?
  1. Atleast 1 Tip (akumulátor) za deň a minimálne 30 + vyklápanie mesačne s programom Avg.  Kurzy 2.00
  2. Všetky hlavné športové zahrnuté.
  3. Reálne stávky kombiné sú zdieľané čo sme podiel denne.
  4. Tieto všetky fantastické funkcie vás len £9.99Poplatok za službu prijíma cez všetky kreditné karty, Paypal, perfektný peniaze, Bitcoin, Skrill &Neteller
  5. Odbery k dispozícii na mesačné / 3 mesiace, 6 mesiacov / 1 rok.
 15. Kde získať Tip? Denné Tip sú k dispozícii vo vnútri členských priestoru a tiež pošleme na váš registrovaný E-Mail
  1. Vnútri oblasti člena : Budeme aktualizovať každý deň ráno. Prihláste sa Podrobnosti a získať prístup
  2. Denné E-mail : Sme tiež poslať denné E-mail Tip 2 h pred 1 tip výber zápas začať. Uistite sa, že ste pridali náš E-Mail (. support@premiumtipping.com) do svojho zoznamu bezpečných
 16. Je moje informácie súkromné?
  1. Len kúsok informácie, ktoré máme je váš email, sme sa nikdy zdieľať
  2. Nemáme žiadne informácie o platbe; sú spracované dôveryhodné kreditnej karty spracovanie / Paypal / Perfect peniaze / Bitcoin / Skrill / Neteller
  3. Môžete odhlásiť nášho mailing listu kedykoľvek po prihlásení do vášho profilu
 17. Môžete zdieľať moje prihlasovacie údaje?
  1. Je prísne zakázané zdieľanie vaša prihlasovacie údaje
  2. Nesmiete distribuovať ani predávať PremiumTipping.com sklápacie akýmkoľvek spôsobom
  3. Porušenie vyššie bude mať za následok okamžitý zákaz bez náhrady
  4. Nad politiky je prísne vymáhať zabezpečiť naše platené členmi dostať sklápacie prémie, že zaplatili za.
 18. Máte náhradu politiky a ako to funguje? Všetky predaje sú konečné a všetky poplatky z tých predplatného sú non-vratné.
  Máme ŽIADNA NÁHRADA POLITIKA pretože je to 100% digitálny obsah. Skôr, ako kliknete na nákup na poslednej stránke s potvrdením, uistite sa, že čo ste asi objednávky je správne. Ak narazíte na nejaký problém s naše služby, kontaktujte nás okamžite Podporu lístok
  Máme právo držať a blokovanie účtu prístup, ak sme našli členské otvoriť Paypal spor proti nám aj po dáva plný prístup na naše stránky. Doba trvania zadržania/blok od 3 dní do 14 dní podľa hold predplatné platby PayPal.

  Po obdržaní naše platba poskytneme prístup prihlasovacie informácie na váš E-Mail uvedený pri úhrade.
 19. Ako možno obnoviť alebo zrušiť svoje členstvo? Obnovenie : Všetky členstva sú platené cez Paypal neobnoví automaticky, takže nemusíte starať o členstvo Expiring.If sa nepodarilo obnoviť alebo platby ako Paypal, sme vám pripomenúť na dátum splatnosti. Manuálne môžete znovu prihlásiť vnútri členských priestoru. Zrušiť : Zrušenie predplatného vyžaduje len ak ste prihlásený cez Paypal a dá sa otvorením Podporu lístok vaše užívateľské meno a E-Mail.Payment sa cez iné ako Paypal nebude vyžaduje zrušenie pretože je jednorazová platba. Všimnite si, že po zrušení môžu pripojiť kedykoľvek máte záujem v budúcnosti. !
 20. Aký spôsob platby si prijať? Akceptujeme všetky hlavné kreditné karty, ako Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Paypal, perfektný peniaze, Bitcoin, Skrill, Neteller a mnohých iných platobných metód.

 

Víza Master Card PayPal Perfektní peniaze Bitcoin Skrill Neteller 18 a
 

 

 

 

 • Tipy, ktoré poskytujeme sú reálne stávky pošmyknutia
 •  
 • Min priemerný kurz 1.75
 •  
 • Unikátne vyklápanie služby
 •  
 • Pokrýva veľké športové
 •