Często zadawane pytania

 1. Który wybrać/wybiera/zrazy w PremiumTipping i są one impregnowane przez osoby trzecie? Wszystkie sportowe zaznaczeń/wybór/zrazy umieszczone w Internecie na PremiumTippings są tylko przez nas. Ponieważ możemy przesłać dokładne zrazy zakład co możemy postawić codziennie, bez dowodu trzeciej jest potrzebne. Wszystkie zamieszczone zrazy są wewnątrz panelu sterowania Państwa, jak również wysłać E-mail do Ciebie codziennie. Wszystkie Picki są publikowane co dzień rano, a także wysłać E-mail przed rozpoczęciem meczu.
 2. Co to jest PremiumTipping.com?
  1. PremiumTipping.com jest #1 Premium Sport napiwki witryny gdzie oferujemy płatne sporty napiwki na głównych sportowych z wsuwa się prawdziwy zakład co stawka codziennie. Śledź nasz zakład zrazy i zarobić zysk stały. Nie jesteśmy bukmachera, jesteśmy internetową sprzedaż zakładów porady, znany jako "napiwki" lub "Porady" przesyłając wsuwa się prawdziwy zakład co możemy codziennie udziałów w strefie członkowskiej za dowód.
  2. Uważamy, że zakłady bukmacherskie do obrotu na giełdzie, nie gra. To jest dla inwestycji i, miejmy nadzieję, zyski.
  3. Ponieważ 95% gracza sportowych stracić pieniądze, zdecydowanie potrzebuje pomocy z zaczyna czerpać zyski.
  4. Tak możemy wybrać najlepsze sportowe wyrzucenia z średni kurs 2.00.
  5. Codziennie zamieszczamy zakładów porady i możliwości na naszej stronie internetowej, znany jako "napiwki" lub "wskazówki" dotyczące wielu sportowych.
 3. Jakie porady Sport pokrycie? Pokrywamy wszystkie piłki nożnej, tenis, Rugby, krykieta, USA Sports
 4. Czy zapewniacie singli lub kombi/Combi/akumulator porady? Wszystkie nasze porady są porady Combo/Combi/akumulator. Rzadki przypadek świadczymy porady na temat singli.
 5. Co najmniej KURSY Możesz podać? Nasze kursy Minimum jest 2.00 a maksymalny to zależy na sport kalendarz i pewnie w tym szczególnym dniu.
 6. Czy masz wszelki koniuszek historia lub żadnych osiągnięć Porada? Tak, nasza historia można znaleźć w Historia porady
 7. Jak można otrzymać twój Tipping? Wszystkie nasze dzienne Tippings są wewnątrz obszaru Państwa. Nie wysyłamy żadnych e-maili. Będziemy dostarczać następnym razem zwrotny również, tak, że można po prostu zgłoś się do systemu w tym czasie i dostać ten koniuszek.
 8. Jakiej walucie można używać i co to jest stawka na kupon? Używamy zł (GBP). Możemy postawić Max 25 zł na kuponie. Dla singli możemy postawić upto £250 na kuponie.
 9. Używać twój udział składowanie, porady z dowolnego kraju? Tak długo, jak masz połączenie z Internetem, nie widzimy problemu po naszych wskazówek, nawet jeśli jesteś z Offshore wyspy. Tak więc, nie ma problemu, Twój kraj nie ma znaczenia.
 10. Ile koszt członkostwa do uzyskiwania dostępu do wyrzucenia w PremiumTipping.com? Abonament miesięczny - dostęp do wszystkich Premium napiwki dla 30 dni - £9.99
  Kwartalny abonament - dostęp do wszystkich Premium napiwki dla 90 dni - £24,99
  Subskrypcja Półroczna - dostęp do wszystkich Premium napiwki dla 180 dni - £39,99
  Abonament roczny - dostęp do wszystkich Premium wyrzucanie przez 365 dni - £59.99

  Żadnych ukrytych opłat. Nie dodatkowe opłaty będą pobierane za jakieś specjalne wskazówki. Wszystkie członkostwa wpisz będzie zapewniony dostęp do wszystkich Tipping przez cały okres subskrypcji. Wszystkich członków są odnawiane automatycznie i można anulować w dowolnej chwili wewnątrz państw strefy.
 11. Podczas gdy inne witryny ładowania XXX £/ $/ € za porady lub na miesiąc, ale możesz bezpłatnie tylko £6.99 miesięcznie jest jakaś różnica jakości? Nie ma żadnej różnicy w jakości. To rzeczywiście nasze kursy (Min 2,00 &kursy średnia 3.00) i stawki strajku (65%) są znacznie wyższe niż te strony ładowania 100 porad/dziennie. Naszą uwagę 1 jest powrót zysku członkom. Tak więc pobieramy tylko ułamek opłaty Członkowskie £6.99 porównanie do innych witryn.
 12. Jak wiele Tip podasz dziennie?
  1. Conajmniej 1 końcówka (akumulator) na dzień i Minimum 45 + napiwki miesięcznie z Avg.  Kursy 2.00
  2. Obejmuje wszystkie główne sportowe.
  3. Wsuwa się prawdziwy zakładu są wspólne co możemy postawić codziennie.
  4. Te wszystkie fantastyczne cechy kosztuje tylko £9.99Opłata za usługę akceptuje poprzez wszystkie karty kredytowe, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Perfect Money i Neteller
  5. Abonamenty dostępne na miesięczne / 3 miesięcy/6 miesięcy / 1 rok.
 13. Jak kupić pakiet Tipping lub stać się nowym członkiem płacąc za pośrednictwem karty kredytowej / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller?
  1. Przejdź do Przyłącz się Strona
  2. Wybierz członkostwo Pass i kliknij przycisk Dalej, zostaniesz przekierowany do strony płatności procesor
  3. Po zatwierdzeniu płatności, Twoje konto zostanie aktywowane w ciągu 5-30min. Jeśli Twoje konto nie jest aktywowane po 30min od zakończenia płatności proszę Kontakt tutaj
 14. Jak wiele Tip podasz dziennie?
  1. Conajmniej 1 Wskazówka (akumulator) za dzień i Minimum 30 + napiwki miesięcznie z Avg.  Kursy 2.00
  2. Obejmuje wszystkie główne sportowe.
  3. Wsuwa się prawdziwy zakładu są wspólne co możemy postawić codziennie.
  4. Te wszystkie fantastyczne cechy kosztuje tylko £9.99Opłata za usługę akceptuje poprzez wszystkie karty kredytowe, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill &Neteller
  5. Abonamenty dostępne na miesięczne / 3 miesięcy/6 miesięcy / 1 rok.
 15. Gdzie dostać końcówkę? Codzienne końcówki są dostępne wewnątrz państw strefy i również My wysłane na Twój zarejestrowany adres E-Mail
  1. Wewnątrz obszaru Państwa : Aktualizujemy co dzień rano. Zaloguj się na swoje dane i uzyskać dostęp
  2. Dzienny poczta elektroniczna : Wysyłamy również codziennie E-mail Wskazówka 2 godziny przed 1 Porada zaznaczenie Match Start. Upewnij się, że dodałeś nasz E-Mail (. support@premiumtipping.com) do listy bezpiecznych
 16. Czy moje informacje prywatne?
  1. Tylko fragment informacji, które mamy jest e-mail nigdy nie zostanie dzielimy
  2. Nie mamy informacji o płatności; są one obsługiwane przez zaufanego przetwarzania kart kredytowych / Paypal / Perfect Money / Bitcoin / Skrill / Neteller
  3. Możesz wypisać naszą listę mailingową w dowolnym momencie logując się do swojego profilu
 17. Można udostępniać informacje logowania?
  1. Jesteś zabronione z udostępniania dane logowania
  2. Nie może rozpowszechniać lub odsprzedać PremiumTipping.com wyrzucenia w jakikolwiek sposób
  3. Naruszenie powyższego spowoduje natychmiastowy ban bez refundacji
  4. Powyżej polityki są ściśle egzekwowane wobec zapewnić nasz płatny członków dostać udział składowanie, że zapłacili za.
 18. Czy zwrot polityki i jak to działa? Wszystkie transakcje są ostateczne i wszystkie opłaty z tych subskrypcji są bezzwrotne.
  Mamy NIE MA ZASADY ZWROTU KOSZTÓW ponieważ jest to 100% treści cyfrowych. Zanim klikniesz na stronie ostateczne potwierdzenie zakupu, upewnij się, że to, co masz zamiar zamówienia jest poprawne. Jeśli doświadczasz problemów z naszego serwisu, prosimy o kontakt bezpośrednio w Pomocy technicznej
  Mamy prawa do dostępu do konta Hold/bloku, jeśli znaleźliśmy członkowskich otwarte Paypal sporów przeciwko nam nawet po daje pełny dostęp do naszej strony. Czas trwania blokady/bloku od 3 dni do 14 dni według wstrzymanie subskrypcji płatności przez Paypal.

  Po otrzymaniu płatności naszych Oferujemy dostęp do informacji logowania na Twój adres E-Mail podany podczas płatności.
 19. Jak odnowić lub anulować moje uczestnictwo? Odnowienie : Wszystkich członków są płatne przez Paypal są odnawiane automatycznie, więc nie musisz się martwić o członkostwo Expiring.If jest nie do odnowienia lub płatności inne niż Paypal, możemy przypomnieć Ci na termin. Można ręcznie ponownie zapisać się wewnątrz państw strefy. Anuluj : Anulowanie subskrypcji wymagane tylko jeśli subskrybowanych przez Paypal i można to zrobić poprzez otwarcie Pomocy technicznej z loginem i E-Mail.Payment za pośrednictwem innych niż Paypal nie będzie wymagane wszelkie odwołania, ponieważ jest to jednorazowa wypłata. Należy zauważyć, że po unieważnieniu można dołączyć w każdym przypadku, gdy są Państwo zainteresowani w przyszłości. !
 20. Jakie metody płatności są akceptowane? Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe takie jak Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Paypal, Perfect Money, Bitcoin, Skrill, Neteller i wiele innych metod płatności.

 

Wizy Master Card PayPal Perfect Money Bitcoin Skrill NETELLER 18 plus
 

 

 

 

 • Porady, które oferujemy są prawdziwe zakład zrazy
 •  
 • Min śr. kursy 1.75
 •  
 • Unikalne usługi wywrotki
 •  
 • Obejmuje główne sportowe
 •